Wybory 2015


Referendum
Ogólnokrajowe
2015



Akty prawne


Projekty uchwał


Wolontariat



Informacja dotycząca obsługi
osób niesłyszących w
Urzędzie Miasta Leszna




Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno
tel. (0-65) 529 81 00
e-mail: um@leszno.pl



Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej


Administrator BIP

Paweł Dolata, Kierownik referatu ds, informatyzacji e-mail: dolata@leszno.pl
tel: 065 529 81 47

Adres redakcji BIP:

Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno

Redaktorzy BIP

  1. Maciej Dziamski - tel: 065 529 81 21 - --- - dziamski@leszno.pl
  2. Lachowicz Agnieszka - tel: 065 529 81 29 - --- - mzd@leszno.pl
  3. Olga Grześkowiak - tel: 065 529 82 13 - - wgn@leszno.pl
  4. Izabela Kucharczyk - tel: 065 529 81 99 - --- - architektura@leszno.pl
  5. Agnieszka Sztor - tel: 065 529 82 30 - inspektor - asztor@leszno.pl
  6. Katarzyna Tomaszewska - referent - bdsu@leszno.pl
  7. Bogumiła Szymkowiak - kierownik - moziron@leszno.pl
  8. Agnieszka Kania - kierownik - kania@leszno.pl
  9. Ewelina Majchrzak - podinspektor - pzosn@leszno.pl
  10. Małgorzata Michaluk - inspektor - kadry@leszno.pl
  11. Barbara Mikołajczak - inspektor - budzet@leszno.pl
  12. Małgorzata Zachacz - referent - wedu@leszno.pl
  13. Emilia Maćkowiak - spesjalista - wykom@leszno.pl
  14. Danuta Olejniczak-Sztuba - z-ca kierownika - usc@leszno.pl
  15. Ryszard Dorsz - inspektor - wgk@leszno.pl
  16. Monika Przybylska - główny specjalista - wgl@leszno.pl
  17. Beata Malepsza - Inspektor - dochody@leszno.pl
  18. Jerzy Śliwa - naczelnik - wzkiol@leszno.pl
  19. Małgorzata Łakomy - podinspektor - lakomy@leszno.pl
  20. Mariusz Glapiak - --- - wgn@leszno.pl
  21. Elżbieta Marek - inspektor - marek@leszno.pl
  22. Dagmara Nowakowska - specjalista - dochody@leszno.pl
  23. Michał Izydorek - inspektor - pinbmiastoleszno@tlen.pl
  24. Anna Poloch - - os@leszno.pl
  25. Lucyna Gbiorczyk - specjalista - lgbiorczyk@leszno.pl
  26. Paulina Szulczynska - podinspektor - szulczynska@leszno.pl
  27. Marcin Olejniczak - inspektor - molejniczak@leszno.pl
  28. Maciej Adamski - inspektor - madamski@leszno.pl
  29. Katarzyna Pietrzak - --- - mzd@leszno.pl
  30. Mateusz Gryczka - - mgryczka@leszno.pl
  31. Dominik Kaźmierczak - Z-ca kierownika - dkazmierczak@leszno.pl
  32. Magdalena Poprawska - - mpoprawska@leszno.pl
  33. Rafał Pucal - - rpucal@leszno.pl
  34. Katarzyna Ficek - - dochody@leszno.pl
  35. Dorota Polaszek - - worg@leszno.pl
  36. Olga Grześkowiak-Chudzińska - --- - wgn@leszno.pl
  37. Elżbieta Całujek - --- - dochody@leszno.pl
  38. Karolina Jagielska - - wgn@leszno.pl
  39. Małgorzata Wąsiak - Inspektor - gwasiak@leszno.pl
  40. Anna Pawlak - podinspektor - wgk@leszno.pl
  41. Karina Zjeżdżałka - podinspektor - wgl@leszno.pl
  42. Katarzyna Dworniczek - pedagog - opz@leszno.pl
  43. Katarzyna Kaźmierczak - - kkazmierczak@leszno.pl
  44. Bartosz Fogt - pomoc administracyjna - bfogt@leszno.pl
  45. Elżbieta Wójcik - inspektor - zudp@leszno.pl
  46. Małgorzata Dolata - główny specjalista - mdolata@leszno.pl
  47. Bernadeta Dziedzic - --- - wgn@leszno.pl
  48. Natalia Biniaś - - nbinias@leszno.pl
  49. Bartosz Rzeźniczak - - brzezniczak@leszno.pl
  50. Anna Szkutnik - - aszkutnik@leszno.pl
  51. Piotr Kalbarczyk - --- - mzd@leszno.pl
  52. Magdalena Urbaniak - - murbaniak@leszno.pl
  53. Hanna Miętka - inspektor ds. zamówień publicznych - hmietka@leszno.pl
  54. Jolanta Juśko - - jjusko@leszno.pl
  55. Jowita Kostrzewa - --- - kadry@leszno.pl
  56. Justyna Pełszyk - inspektor - jpelszyk@leszno.pl
  57. Hanna Gembaczka - - hgembaczka@leszno.pl
  58. Anna Góra - inspektor - agora-zymierska@leszno.pl


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.